account_circle
Register
menu
person
Premium Avatar
Logi sisse
Register
flash TT Flashs (+)
Publish a Flash
Matsid ja resultaadid matches
Köik matsid
10:12 R1 Barkova T d. Bavisetti S Ust-Kamenogorsk 46.63.63 08:20 R1 Kulambayeva Z d. Zelinskaya D Ust-Kamenogorsk 61.64 09:31 R1 Kudashova D d. Iatcenko P Ust-Kamenogorsk 63.64 08:14 R1 Kovaleva A d. Krasnova D Ust-Kamenogorsk 62.76 09:22 R1 Tkacheva M d. Sinitsyna M Ust-Kamenogorsk 62.60 10:49 R1 Yamalapalli S d. Pavlova K Ust-Kamenogorsk 64.75 09:26 R1 Vaynberg S d. Normurodova S Ust-Kamenogorsk 61.61 11:54 R1 Shauha D d. Pospelova A Ust-Kamenogorsk 76.61 09:04 R1 Bakshi A d. Fomin S Tbilisi 3 64.22.ab 09:20 R1 Tsivadze G d. Chelidze D Tbilisi 3 64.62 10:02 R1 Polukhin S d. Philippov E Tbilisi 3 64.62 09:35 R1 Erel Y d. Zhukov M Tbilisi 3 63.62 10:43 R1 Liutarevich I d. Purtseladze S Tbilisi 3 64.63 11:07 R1 Lomakin G d. Davlianidze N Tbilisi 3 62.61 12:45 R1 Bar Biryukov P d. Ibragimov D Tbilisi 3 46.76.61 12:08 R1 Yunchaokete B d. Simakin I Tbilisi 3 63.36.62 11:40 R1 Stamatova J d. Oliynykova O Radom 61.62 11:41 R1 Albie A d. Drazic M Koksijde 76.60 13:04 R1 Melnikova M d. Vandewinkel H Koksijde 63.67.63 11:16 R1 Vismane D d. Ueda R Koksijde 60.62 11:06 R1 Salkova D d. Evtimova D Radom 62.61 11:30 R1 Buyukakcay C d. Kozaki F Radom 63.60 12:05 R1 Mareen A d. Bonardi B Koksijde 75.60 12:10 R1 Szabanin N d. Morisaki K San Bartolome de Tirajana 64.64 12:28 R1 Mintegi Del Olmo A d. Arias Manjon P San Bartolome de Tirajana 62.63 13:41 R1 Zelnickova R d. Cherubini D San Bartolome de Tirajana 46.63.63 12:14 R1 Laboutkova A d. Gram O San Bartolome de Tirajana 63.62 13:45 R1 Guth M d. Schaefer A Leipzig 36.63.75 12:32 R1 Liaonenka A d. Ilhan M Tbilisi 3 76.62 13:20 R1 Steur J d. Rioux L Leipzig 36.60.64 12:40 R1 Zapata Miralles B d. Rehberg M Meerbusch 64.62 11:00 R1 Gusev D vs Li H Tbilisi 3 Court 2 13:20 R1 Rouvroy M d. Vasilescu A Koksijde 62.61 13:22 R1 Shevchenko A d. Ferreira Silva F Meerbusch 46.63.63 00:21' R1 Vanlangendonck E vs Waligora A Koksijde LIVE 13:06 R1 Di Girolami T d. Dal S Koksijde 62.76 13:32 R1 Leshem E d. Blanch D Tbilisi 3 60.62 11:00 R1 Sachko V vs Horansky F Meerbusch Yonex Court 01:21' R1 Sandberg V vs Koevermans A Koksijde LIVE 12:26 R1 Metreveli A d. Tiurnev E Tbilisi 3 63.76 01:15' R1 Krznaric N vs Bulgaru M Brasov 2 LIVE 13:16 R1 Craciun G d. Antal R Brasov 2 62.60 11:30 R2 Herrmann S vs Vicens Mas R San Bartolome de Tirajana Court 1 00:55' R1 Ogescu S vs Tsoneva M Brasov 2 LIVE 01:12' R1 Hoste Ferrer C vs Gonzalez Encinas M San Bartolome de Tirajana LIVE 01:17' R1 Ceschi G vs Mateas M San Bartolome de Tirajana LIVE 01:03' R2 Bouzo Zanotti N vs Grabher J San Bartolome de Tirajana LIVE 01:36' R1 Gakhov I vs Neumayer L Saint-Marin LIVE 01:36' R1 Raschdorf C vs Schmidt L Leipzig LIVE 01:41' R1 Fiquet T vs Cascino E Radom LIVE 00:33' R1 Arnaboldi F vs Bosio G Padoue LIVE 01:39' R1 Janvier M vs Prihodko O Saint-Marin LIVE 13:31 R1 Gigante M d. Sels J Saint-Marin 62.63 12:30 R1 Jaruskova T vs Siedliska N Danderyd Court 9 12:30 R1 Saigo R vs Barthel M Danderyd Court 8 00:06' R1 Lahey A vs Visscher S Danderyd LIVE 12:30 R1 Svahn I vs Rusova A Danderyd Court 10 00:12' R1 Gerch L vs Moraing M Meerbusch LIVE 00:07' R1 Zhukayev B vs Arutiunian E Tbilisi 3 LIVE 13:10 R1 Coppejans K d. Lopez Montagud C Meerbusch 62.10.ab 01:06' R1 Januashvili L vs Tkemaladze Z Tbilisi 3 LIVE 01:00' R1 Zgirovsky A vs Santillan A Tbilisi 3 LIVE 00:09' R1 Makarova E vs Seidel E Leipzig LIVE 00:50' R1 Marterer M vs Forejtek J Meerbusch LIVE 12:40 R1 Statham R vs Glinka D Tbilisi 3 Court 2 13:00 R2 Monnet C vs Sauvant C San Bartolome de Tirajana Court 1 13:00 R1 Riera J vs Reguer A Koksijde Center Court 13:00 R2 Palicova B vs Cavalle-Reimers Y San Bartolome de Tirajana Court 2 13:00 R1 Estevez Grillo X vs Haseth L San Bartolome de Tirajana Central Court 13:00 R1 Curmi F vs Karatancheva L San Bartolome de Tirajana Court 3 13:10 R1 Popa Teiusanu V vs Lu J Brasov 2 Court 2 13:10 R1 Avdeeva J vs Tanasie L Brasov 2 Centre Court 13:30 R1 Strom G vs Temirhanov A Ystad Court 3 13:30 R1 Vale D vs Basso A Padoue Court 6 13:30 R1 Klov Nilsson J vs Hellum Lilleengen L Ystad Court 2 13:30 R1 Heinonen A vs Moller E Ystad Court 1 13:40 R1 Galoppini D vs Leite W Padoue Court 5 13:40 R1 De Jong J vs Trungelliti M Saint-Marin Court 3 13:40 R1 Taberner C vs Roca Batalla O Saint-Marin Center Court 13:40 R1 Sanchez Izquierdo N vs Muller A Saint-Marin Court 2 14:00 R1 Radisic N vs Marcinkevica D Leipzig Center Court 14:10 R1 Johansson I vs Marinkovic B Danderyd Court 8 14:20 R1 Squire H vs Andreev A Meerbusch STM Court 00:12' R1 Novak D vs Kopriva V Meerbusch LIVE 14:30 R1 Benoit M vs Szostak M Koksijde Center Court 15:20 R1 Haase R vs Virtanen O Saint-Marin Court 3 15:20 R1 Fatic N vs Forti F Saint-Marin Center Court 15:20 R1 Skatov T vs Weis A Saint-Marin Court 2 15:30 R1 Hanfmann Y vs Vatutin A Meerbusch B&BCentre Court 16:00 R1 Lys E vs Rakhimova K Concord Court 6 16:00 R1 Rodionov J vs Dzumhur D Meerbusch STM Court 16:00 R1 Bakhmutkina P vs Kempen M Koksijde Center Court 16:00 R1 Gasanova A vs Mcnally C Concord Center Court 16:00 R1 Minnen G vs Volynets K Concord Court 2 16:30 R1 Tabur C vs Klein L Meerbusch GWR Court 17:00 R1 Bondar A vs Mertens E Rogers Cup Court 4 17:00 R1 Durasovic V vs Kotov P Saint-Marin Court 2 17:00 R1 Brengle M vs Gauff C Rogers Cup National Bank Grand Stand 17:00 R1 Welker E vs Hobgarski K Leipzig Center Court 17:00 R1 Marino R vs Zheng Q Rogers Cup Centre Court 17:00 R1 Farjat T vs Mena F Lima Cancha 9 17:00 R1 Sorribes Tormo S vs Liu C Rogers Cup Court 1 17:00 R1 Carreno Busta P vs Berrettini M Rogers Cup Banque Nationale 17:00 R1 Karatsev A vs Cressy M Rogers Cup Court 5 17:00 R1 Tirante T vs Huertas Del Pino C Lima Cancha Central 17:00 R1 Cilic M vs Coric B Rogers Cup Court 9 17:00 R1 Kypson P vs Chappell N Lima Cancha 11 17:00 R1 Pospisil V vs Paul T Rogers Cup Court Central 17:30 R1 Nidunjianzan F vs Riffice S Columbus Court 4 17:30 R1 Gagliardo L vs Diaz Jalil A Guayaquil Court 1 17:30 R1 Johns G vs Tracy J Columbus Court 3 17:30 R1 Molleker R vs Struff J Meerbusch B&BCentre Court 17:30 R1 Ross G vs Martin D Columbus Court 2 17:30 R1 Lama G vs Moncada Salazar J Guayaquil Court 2 17:30 R1 Edmund K vs O'Hoisin O Columbus Court 1 17:40 R1 Zarazua R vs Sharma A Concord Court 6 17:40 R1 Day K vs Pera B Concord Center Court 17:40 R1 Wang X vs Scott K Concord Court 2 18:30 R2 Helgo M vs Gatto-Monticone G San Bartolome de Tirajana Court 2 01/01 R1 Tomljanovic A d. Kudermetova V Rogers Cup 18:40 R1 Giorgi C vs Raducanu E Rogers Cup Centre Court 18:40 R1 Etcheverry T vs Gomez J Lima Cancha 9 18:40 R1 Zhang S vs Bucsa C Rogers Cup Court 1 18:40 R1 Monfils G vs Martinez P Rogers Cup Banque Nationale 18:40 R1 Krajinovic F vs Evans D Rogers Cup Court 5 18:40 R1 Huertas Del Pino A vs Krstin P Lima Cancha Central 18:40 R1 Mannarino A vs Rinderknech A Rogers Cup Court 9 18:40 R1 Quiroz R vs Luz O Lima Cancha 11 18:40 R1 Galarneau A vs Dimitrov G Rogers Cup Court Central 19:00 R1 Cecchinato M vs Bellucci M Saint-Marin Center Court 19:20 R1 Volodko K vs Tan H Concord Center Court 19:20 R1 Krueger A vs Golubic V Concord Court 2 19:20 R1 Wang Q vs Bolkvadze M Concord Court 6 19:40 R1 Laaksonen H vs Gojo B Chicago Court 21 19:40 R1 Svrcina D vs Olivieri G Chicago Court 23 19:40 R1 Krueger M vs Safiullin R Chicago Center Court 20:00 R1 Becerra Otarola I vs Malla B Guayaquil Court 1 20:00 R1 Aboian L vs Buitrago N Guayaquil Court 3 20:00 R1 Franco T vs Alban R Guayaquil Court 4 20:00 R1 Salazar A vs Pereira M Guayaquil Court 2 20:20 R1 Kanepi K vs Osaka N Rogers Cup Centre Court 20:20 R1 Ugo Carabelli C vs Mejia N Lima Cancha 9 20:20 R1 Giron M vs Bautista Agut R Rogers Cup Banque Nationale 20:20 R1 Fognini F vs Rune H Rogers Cup Court 5 20:20 R1 Alvarez N vs Panta J Lima Cancha Central 20:20 R1 Gaston H vs Draper J Rogers Cup Court 9 20:20 R1 Carou I vs Otegui J Lima Cancha 11 20:20 R1 Shapovalov D vs De Minaur A Rogers Cup Court Central 20:20 R1 Anisimova A vs Zhao C Rogers Cup National Bank Grand Stand 21:00 R1 Tauson C vs Boulter K Concord Center Court 21:00 R1 Vacherot V vs Zeppieri G Saint-Marin Center Court 21:20 R1 Kukushkin M vs Nanda G Chicago Center Court 22:00 R1 Tiafoe F vs Bonzi B Rogers Cup Court 9 22:00 R1 Norrie C vs Nakashima B Rogers Cup Banque Nationale 22:00 R1 Baez S vs Kyrgios N Rogers Cup Court Central 22:00 R1 Paire B vs Nishioka Y Rogers Cup Court 5 23:00 R1 Bencic B vs Martincova T Rogers Cup National Bank Grand Stand 23:40 R1 Goffin D vs Ramos-Vinolas A Rogers Cup Court 5 23:40 R1 Kecmanovic M vs Van de Zandschulp B Rogers Cup Court 9 00:00 R1 Buse I vs Ribeiro E Lima Cancha Central 00:30 R1 Murray A vs Fritz T Rogers Cup Court Central 00:30 R1 Gomez E vs Kovacevic A Chicago Court 21 00:30 R1 Popko D vs Shelton B Chicago Center Court 00:30 R1 Schwartzman D vs Davidovich Fokina A Rogers Cup Banque Nationale 01:00 R1 Kasatkina D vs Andreescu B Rogers Cup Centre Court 02:00 R1 Boscardin Dias P vs Varillas J Lima Cancha Central 02:10 R2 Ruusuvuori E vs Hurkacz H Rogers Cup Court Central 02:40 R2 Sakkari M vs Stephens S Rogers Cup Centre Court
predictions Prediction Trends
ARGSchwartzman D
Davidovich Fokina AESP
cursor
75% (690)
25%
CANShapovalov D
De Minaur AAUS
cursor
22%
78% (695)
ITAFognini F
Rune HDEN
cursor
23%
77% (424)
ITACecchinato M
Bellucci MITA
cursor
94% (433)
6%
Play the prediction game
lights on Lights on
Gonzalo Bueno
Gonzalo Bueno PER
- 18 yo
- 173 cm
- 73 kg
d. Ficovich - 7/5, 6/3
box Today's birthdays
facebook Facebook
666 missing translations
Please help us to translate TennisTemple